Адрес: 422342, РТ, Апастовский район, с.Черемшан, ул. Татарстан, 33
Телефон: +7(843)-763-82-42
E-Mail: cheremshan79@mail.ru, Cheremshanskaya.Osh@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Черемшанская ООШ"
Руководитель: Вафин Ильфат Имамович

Общественные слушания

27 апрель көнне Бакырчы урта мәктәбе базасында Бакырчы урта мәктәбе һәм Чирмешән урта мәктәбенең җәмәгать тыңлаулары булды. Җәмәгать тыңлауларында  Апас районы Мәгариф бүлеге методисты Гайнетдинова Раилә Рәшитовна, Бакырчы җирле үзидарә башлыгы Гыйльметдинов Рәшит Ярхәмович, Чирмешән җирле үзидарәсе башлыгы Назмеева Люция Тауфиковна, Тәүгелде башлангыч мәктәбе укытучылары, Тәүгелде балалар бакчасы мөдире, Бакырчы балалар бакчасы мөдире,  Бакырчы һәм Чирмешән урта мәктәп коллективлары катнашты.