МБОУ «Булым-Булыхчинская начальная школа -детский сад » Апастовского муниципального района РТ

Адрес: РТ, Апастовский муниципальный район,село Булым- Булыхчи, улица М. Калимуллина, дом 1а
Телефон: +7(843)-763-42-27
E-Mail: bulixchi1@mail.ru; Bulyhchinskaya.Nosh@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Булым- Булыхчинская начальная школа -детский сад"
Руководитель: Гильмутдинова Римма Халимовна
Год основания учреждения: 1964
У нас учатся: В детском саду -7, в начальной школе-9

Новости Булым-Булыхчинской начальная школа детский сад

"Рәхмәт сиңа, Әнием!"

Опубликовано: 24.11.2020

День матери-это международный праздник, которого невозможно переоценить.

Салкын кышларга кереп барганда Әниләр көнен билгеләп үтәбез. Мәктәбебезнең татар теле һәм әдәбияты укытучысы  Ландыш Рашитовна "Рәхмәт сиң,  Әнием!" дип исемләнгән кичә үткәрде.

Тормышыбыз бизәге булган әниләребез матур да, батыр да, мәрхәмәтле дә, изге күңелле дә Сез.Сезгә озын гомер, имин көннәр телибез.Күңелегез тыныч, көннәрегез матур, якты булсын.!