Муниципальное бюджетное учреждение "Спортивная школа" Актанышского муниципального района Республики Татарстан

Адрес: 423740, РТ, Актанышский район, с.Актаныш, ул.Механизаторов, 9
Телефон: +7(855)-523-41-09;+7(855)-523-41-03
E-Mail: Larisa.Konstantinova@tatar.ru
Министерство: Министерство по делам молодежи и спорту Республики Татарстан (реорганизовано)
Короткое название: МБУ "Спортивная школа" Актанышского муниципального района РТ
Руководитель: Гафуров Анвар Абсугутович
У нас учатся: 829 спортсменов
У нас учат: 33 тренера

Новости ДЮСШ

Слёт

Опубликовано: 28.01.2015

Бу чарада спорт мәктәбеннән, Димитровград шәһәрендә үткән Бөтенрәсәй 1997-1997 елгы яшьүсмерләр арасында милли көрәш турнирында үз авырлыгында 1 урынны яулаган һәм Россиянең спорт остасы кандидат нормативын үтәгән - Алгиз Исмагилов бүләкләнде - тренеры Анваров И.И.

Казан шәһәрендә узган Н.Жеребөов истәлегенә багышланган Халыкара гер спорты буенча бәйгедә 3 урын яулаган Набиев И.Д. бүләкләнде.

Шахмат спорты буенча Татарстан Республикасының авыл командалары арасында Чемпион һәм абсалют Чемпионына ия булган команданын капитаннары Имамов И.С. һәм Галимов Ф.Г. лар бүләкләнделәр.

Һәм үз һөнәре остасы бәйгесендә өстәл теннисы тренеры Султанов Булат бүләкләнде.