Муниципальное бюджетное учреждение "Спортивная школа" Актанышского муниципального района Республики Татарстан

Адрес: 423740, РТ, Актанышский район, с.Актаныш, ул.Механизаторов, 9
Телефон: +7(855)-523-41-09;+7(855)-523-41-03
E-Mail: Larisa.Konstantinova@tatar.ru
Министерство: Министерство по делам молодежи и спорту Республики Татарстан (реорганизовано)
Короткое название: МБУ "Спортивная школа" Актанышского муниципального района РТ
Руководитель: Гафуров Анвар Абсугутович
У нас учатся: 829 спортсменов
У нас учат: 33 тренера

Новости ДЮСШ

Өстәл теннисы

Опубликовано: 21.12.2016

17декабрьдә Актаныш спорт сараенда өстәл теннисы буенча спонсорлар ярдәме бн үткәрелгэн район турниры булып узды.70тән артык спортчы катнашты.13 возрастная категория булды.Үз яшендэ чемпионнар Фәнис МаликовИильхам Сарваров,Ринат Хаернасов,Ильфак Гумеров,Ильназ Сарваров, Булат Шакуров, Данил Харисов,Риназ Садертдинов,Альбина Гиндуллина,Лейсан Лотфуллина,Сөмбел Шайхразиева,Камилә Шигапова,Камилә Гараева.Турнирнын абсолют чемпионнар булып Ильназ Сарваров hәм Лейсан Лотфуллина калды.Турнирда шулай ук катнаштылар сәфәрдән Марат Марданов кызлары Ландыш,Чулпан,Гузәл бн.,Пучыдан Лейсан Газизова алып килгэн команда барысыда призлы урыннарга ия булдылар.

Ярышны оештыруда спонсорлык ярдәм күрсәткэне өчен ХПП зам.директоры Ленар Гараевка,РУЭС житэкчесе Ринат Хаернасовка,тренер Альбина Гиндуллинага,предприниматель Азат Мусинга зур рэхмэт.ярышта катнашучылар барысыда алар ярдэме бн булэклэнде.

Тагын 18 декабрь Уфа шәһәрендә 1нче лигада Башкортнын.Ильназ Сарваров 2нче урын алып кайтты.Остазы Булат Солтанов.