Адрес: 423762, Республика Татарстан, Актанышский район, с.Новое Алимово, ул.Г.Тукая, д.54
Телефон: 8(85552)6-09-11; 8-927-491-23-05
E-Mail: alimovo@mail.ru; ramzilaxmetow@yandex.ru
Короткое название: МБОУ "Новоалимовская ООШ"
Руководитель: Ахметов Рамзиль Хузагалиевич

Новости Новоалимовской школы

Мөгаллимнәр һәрдаим эзләнүдә

Опубликовано: 21.11.2018

Алдынгы педагогик идеяләргә таянып, эзләнүлар аша, яңа алымнар кулланып, проект эшчәнлегенә нигезләнеп, укучыларга белем һәм тәрбия бирүдә яңалыкка омтылалар. Үзара тәҗрибә уртаклашу максатыннан, 20 ноябрь көнне Муса Җәлил исемендәге Минзәлә педагогик көллиятендә регионара “Инновацион идеяләр фестивале“ үтте. Анда Яңа Әлем мәктәбенең укыту-тәрбия эшләре буенча директор урынбасары Фәйзрахманова Резеда Наил кызы һәм югары квалификацион категорияле башлангыч сыйныфлар укытучысы Сәрвәрова Фирая Мөбәрәк кызы уңышлы чыгыш ясап, Диплом белән бүләкләнделәр. Проект-эзләнү эше материалын методик эшкәртмәләр җыентыгына урнаштыру хокукы алдылар. Фестивальдә Яңа Әлем мәктәбендә төрле елларда хезмәт куйган укытучылар эшчәнлеген яктырткан баннер тәкъдим ителде.