С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

Адрес: 423759, Республика Татарстан, Актанышский район, д.Миннярово, ул.Центральная, д. 68
Телефон: 8(85552)3-41-26
E-Mail: Smenn.Akt@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Минняровская ООШ"
Руководитель: Исхаков Ильдар Хамитович
Год основания учреждения: 1968

Новости Минняровской ООШ

Белем бәйрәме

Опубликовано: 01.09.2020

Кадерле укытучылар, укучылар, хөрмәтле әти-әниләр! Сезне Белем көне һәм яңа уку елы башлану белән чын күңелдән котлыйм! Быел без бу көнне түземсезлек белән көттек. Укытучылар, ата-аналар, балалар – барысы да мәктәпне сагындылар.

Яхшы белем - тормышта уңышка ирешүнең нигезе. Укытучының осталыгы  балаларда белем алу теләге уята белү һәм яңалыкларга омтылуда күренә. Бүген укытучыларыбыз педагог булуның гади генә һөнәр түгел икәнлеген тагын бер кат исбатлады. Тормыш сезгә һәрвакыт югары таләпләр куя: укыту технологияләре, уку программалары үзгәрә, яңа стандартлар кертелә. Әмма үзгәрешләр вакытында да сез, хөрмәтле педагоглар, киң фикер йөртергә һәм рухи яктан камил булырга сәләтле максатчан шәхес тәрбияли аласыз. Авыр, әмма игелекле хезмәтегез өчен рәхмәт!

Кояш нуры иркәли

Шат йөзле һәркем, кара!