Адрес: 423752, Республика Татарстан, Актанышский район, д. Чалманарат, ул. Школьная , д.7
Телефон: +7(855)-525-32-33
E-Mail: 0331000003@edu.tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Чалманаратская ООШ"
Руководитель: Ахметова Гульнара Рафаэловна

Новости Чалманаратской ООШ

Соңгы кыңгырау/Последний звонок

Опубликовано: 25.05.2024

Мәктәптә чыгырылыш 9 нчы класс укучылары өчен соңгы кыңгырау яңгырады. Тантаналы линейканы мәктәп директоры Г.Р.Әхметова ачты. Чыгарылыш класс укучыларын Чалманарат авыл җирлеге рәисе К.С.Әхметов һәм “Наратлы” ҖЧҖнең директоры А.Ф.Мосабиров котлады. Әле күптән түгел генә алар мәктәп бусагасын балачакта узып киткәннәр кебек тоела, ә бүген алар өчен соңгы кыңгырау яңгырады. Кадерле чыгарылыш класс укучылары, сезгә уңышлар телибез!/В школе прозвенел последний школьный звонок для выпускников 9 класса. Торжественную линейку открыл директор школы Г.Р.Ахметова. Выпускников поздравили председатель Чалманаратского сельского поселения К.С.Ахметов, директор ООО “Наратлы”  А.Ф.Мусабиров. Кажется совсем недавно они перешагнули порог школы будучи детьми, а сегодня для них прозвенел последний звонок.

Дорогие выпусники, желаем всем удачи!