Победитель республиканской олимпиады школьников по математике «Путь к Олимпу» / Математика фәне буенча мәктәп укучыларының «Олимпка юл» республика олимпиадасы җиңүчесе

Опубликовано: 22.01.2021

19 января 2021 года на базе ООК «Дуслык» Республиканского олимпиадного центра прошел заключительный этап республиканской олимпиады школьников по математике «Путь к Олимпу».

По итогам олимпиады ученица 9 класса МБОУ «Староильдеряковская СОШ» Ефимова Анастасия стала победителем.

Благодарим учителя математики Глухареву Людмилу Васильевну, подготовившую Анастасию к олимпиаде!

Поздравляем победителя и наставника!

Анастасии предстоит участие в региональном этапе всероссийской олимпиады школьников. Желаем ей дальнейших успехов!

____________________________________________

2021 елның 19 гыйнварында Республика олимпиада үзәгенең «Дуслык» ООК базасында математика фәне буенча «Олимпка юл» республика олимпиадасының йомгаклау этабы узды.

Олимпиада нәтиҗәләре буенча «Иске Ильдеряк урта гомуми белем бирү мәктәбе»нең 9 сыйныф укучысы Ефимова Анастасия җиңүче булды.

Анастасияне олимпиадага әзерләгән математика укытучысы Глухарева Людмила Васильевнага рәхмәт белдерәбез!

Җиңүчене һәм остазны котлыйбыз!

Анастасиягә Бөтенроссия мәктәп укучылары олимпиадасының региональ этабында катнашырга туры киләчәк. Аңа киләчәктә дә уңышлар телибез!